V Klatovech napadl výtržník pěstí muže

Policisté v Klatovech přijali oznámení o fyzickém napadení v sobotu 26. května v ranních hodinách. V Klatovech na ulici Čsl. Legií před čtvrtou hodinou na místě veřejnosti přístupném, podezřelý místní třiadvacetiletý muž fyzicky napadl o dvacet let staršího muže, kterého pěstí několikrát udeřil do hlavy a roztrhl mu i tričko. Policisté vyjeli na místo a podezřelého muže zadrželi. Poškozený muž byl převezen do zdravotnického zařízení k ošetření.

Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.