V Klatovech došlo k dopravní nehodě, jeden z řidičů byl opilý

V neděli 21. října tohoto roku jel řidič s vozidlem značky Peugeot 407 po Klatovech. Před jednou hodinou v noci, jel čtyřiadvacetiletý muž z obce na Karlovarsku, po ulici Kollárova a na křižovatce s ulicí Nádražní, nerespektoval dopravní značku, nedal přednost v jízdě vozidlu VW Touran, se kterým jel řidič z levé strany po hlavní komunikaci. V prostoru křižovatky došlo ke střetu vozidel, kdy řidič pokračoval s Peugeotem v jízdě směrem na parkoviště k obchodům a zde narazil do sloupku dopravní značky. Vozidlo VW zůstalo na chodníku před vchodem do restaurace.

Při dopravní nehodě nedošlo ke zranění osob. Odhadnutá hmotná škoda činí 41 tisíc korun.

Řidič vozidla Peugeot měl dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem, kdy bylo naměřeno 0,36 promile alkoholu. Muž je podezřelý ze spáchání přestupků, které budou postoupeny správnímu orgánu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.