V Klatovech došlo k dopravní nehodě, jeden z řidičů byl opilý

V neděli 4. listopadu letošního roku jela pětačtyřicet minut po deváté hodině třiačtyřicetiletá žena z obce u Klatov s vozidlem značky Škoda Octavia po Klatovech. Žena projížděla ulicí Šumavskou k ulici Dragounské a před křižovatkou s ulici B. Němcové přehlédla, že před ní jedoucí řidič s vozidlem značky Renault Kangoo odbočoval vpravo. Přední částí vozidla Škoda narazila do zadní částí vozidla Renault, které bylo po nárazu odraženo na jedoucí vozidlo značky Suzuki, se kterým jel řidič po ulici B. Němcové.

Ke zranění osob nedošlo.

Tři řidiči se podrobili dechovým zkouškám a u čtyřiadvacetiletého řidiče vozidla Suzuki byla dechová zkouška s výsledkem 0,44 a opakovaně 0,54 a 0,48 promile alkoholu.

Odhadnutá hmotná škoda činí 80 tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.