Search
Close this search box.

V Kladně pokračují obránce Kehar a útočníci Redlich s Kautem

Další tři jména přibyla do skládačky A-týmu pro příští ročník WSM ligy. Majitel klubu Jaromír Jágr podepsal nové smlouvy s kladenskými odchovanci Martinem Keharem a Tomášem Redlichem. Další sezona čeká v dresu Rytířů i pardubického bojovníka Tomáše Kauta.

Obránce Martin Kehar se ve svých třiadvaceti letech vypracoval v jednu z opor kladenských defenzivních řad. Naposledy nastřádal v základní části 13 asistencí a s důležitostí zápasů rostla jeho role. Na konci sezony byl už vůbec nejvytěžovanějším Rytířem a nastupoval ve všech herních situacích. Zdobí ho kvalitní obranná hra, obrovská obětavost a chytrá rozehrávka.

Pětadvacetiletý útočník Tomáš Redlich má za sebou svůj dosud nejúspěšnější ročník mezi dospělými. V dlouhodobé části soutěže získal 20 bodů (14+6), čímž zlepšil svoje bodové i gólové maximum. Výborně hraje do obrany a bývá hodně vytěžovaný v oslabeních. Jeho největší předností je obrovská rychlost, se kterou se po ledové ploše pohybuje a která dává jeho hře šťávu.

Tomáš Kaut oddřel ve své premiérové sezoně za Kladno spoustu černé práce. Velmi dobře si vedl v baráži o extraligu, kde posbíral čtyři body (2+2), hlavní náplň jeho práce je však jiná. Defenzivně zaměřený devětadvacetiletý útočník umí výborně eliminovat elitní lajny soupeře, chodí na důležitá vhazování a neocenitelnou práci odvede při soupeřově přesilovce.

Aktuální soupiska Rytířů Kladno
Brankáři: Lukáš Cikánek, David Stahl
Obránci: Petr Hořava, Matin Kehar, Linus Anders Svedlund, Václav Veber, Josef Zajíc, Matyáš Zelingr
Útočníci: Štěpán Bláha, Jaromír Jágr, Tomáš Kaut, Daniel Kružík, Adam Kubík, Patrik Machač, Petr Patyk, Tomáš Redlich, Jakub Strnad, Tomáš Vildumetz, Ladislav Zikmund

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient