Search
Close this search box.

V Katastru obce Bujanov byl včera oznámen nález válečné munice

Dne 15. dubna 2018 kolem šesté hodiny podvečerní přijali policisté oznámení o nálezu deseti granátů a různých nábojů zřejmě z II. světové války v katastru obce Bujanov.

K nálezu okamžitě vyjela hlídka kaplických policistů a místo bezpečně zajistila. Následně přivolaný policejní pyrotechnik pak potvrdil, že se skutečně jedná munici z II. světové války. Pyrotechnik munici zajistil a odvezl k následné likvidaci. Při události nebyl nikdo zraněn ani nebyla způsobená žádná škoda na majetku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient