Search
Close this search box.

V Karlových Varech jsou spokojení, dobře doplnili hráčský kádr

Nejméně oblíbené období hokejisty, suchá příprava spojená s nabíráním kondičky, si už mohou karlovarští hráči odškrtnout. Teď je čeká 14 denní dovolená a poté už se vrhnou na led.

Do závěrečné přípravy naskočí i noví hráči, kteří přišli během posledních týdnů, Michal Plutnar z Liberce, Lukáš Vágner, Tomáš Havránek oba z Brna a Tomáš Mikúš z Nitry. „Řekl bych, že do kabiny zapadli velmi dobře. Podobné typy jsme ostatně i vyhledávali. Chceme hrát útočný agresivní hokej, potřebujeme tedy pracovité a dobře připravené hráče,“ řekl asistent trenéra Tomáš Mariška.

Navíc se klubu povedlo udržet zkušené hráče Tomáše Rachůnka a Vláďu Sičáka. „Zájem o ně určitě byl a jsme velmi rádi, že zůstali. Je to dobrá práce našeho managementu,“ podotýká Mariška.
V srpnu dostanou určitě možnost Petr Šenkeřík s Markem Švecem. „Oba ví, že rozhodovat se bude v srpnu na ledě. Bylo dobré, že jsme měli možnost je poznat i v suché přípravě, ale rozhodující bude skutečně až jejich přístup a výkonnost na ledě. Je jenom na nich, jak se té šance chopí a o místo v sestavě se poperou.“

V tuto chvíli jsou trenéři s kádrem spokojení, i když případnému posílení se nebrání. „S několika hráči ještě jednáme a je možné, že po nástupu na led nás ještě někdo doplní.“

Přípravné zápasy Energie

ÚT 7.8. (18.00) KV – Sparta
ČT 9.8. (18.00) KV – Plzeň
ÚT 14.8. (17.30) Litvínov – KV
ČT 16.8. (18.00) Znojmo – KV
PÁ 17.8. (13.00) Trenčín – KV
ÚT 21.8. (18:00) KV – Litvínov

Aktuální sestava A-týmu

Brankáři
: Filip Novotný, Tomáš Závorka, Ondřej Kuchař
Obránci: Sabahudin Kovačević, Daniel Krejčí, Michal Plutnar, Matic Podlipnik, Martin Rohan, Vladimír Sičák, Ondřej Šafář, Petr Šenkeřík (try-out), Jan Tomeček, Lukáš Vágner, Filip Bernáth, David Tureček.
Útočníci: Stanislav Balán, Ondřej Beránek, Jakub Flek, Sebastian Gorčík, Dávid Gríger, Tomáš Havránek, Martin Kohout, Jaromír Kverka, Tomáš Rachůnek, Václav Skuhravý, Petr Stloukal, Marek Švec (try-out), Tomáš Mikúš, Adam Křemen.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient