V Karlových Varech jsou spokojení, dobře doplnili hráčský kádr

Nejméně oblíbené období hokejisty, suchá příprava spojená s nabíráním kondičky, si už mohou karlovarští hráči odškrtnout. Teď je čeká 14 denní dovolená a poté už se vrhnou na led.

Do závěrečné přípravy naskočí i noví hráči, kteří přišli během posledních týdnů, Michal Plutnar z Liberce, Lukáš Vágner, Tomáš Havránek oba z Brna a Tomáš Mikúš z Nitry. „Řekl bych, že do kabiny zapadli velmi dobře. Podobné typy jsme ostatně i vyhledávali. Chceme hrát útočný agresivní hokej, potřebujeme tedy pracovité a dobře připravené hráče,“ řekl asistent trenéra Tomáš Mariška.

Navíc se klubu povedlo udržet zkušené hráče Tomáše Rachůnka a Vláďu Sičáka. „Zájem o ně určitě byl a jsme velmi rádi, že zůstali. Je to dobrá práce našeho managementu,“ podotýká Mariška.
V srpnu dostanou určitě možnost Petr Šenkeřík s Markem Švecem. „Oba ví, že rozhodovat se bude v srpnu na ledě. Bylo dobré, že jsme měli možnost je poznat i v suché přípravě, ale rozhodující bude skutečně až jejich přístup a výkonnost na ledě. Je jenom na nich, jak se té šance chopí a o místo v sestavě se poperou.“

V tuto chvíli jsou trenéři s kádrem spokojení, i když případnému posílení se nebrání. „S několika hráči ještě jednáme a je možné, že po nástupu na led nás ještě někdo doplní.“

Přípravné zápasy Energie

ÚT 7.8. (18.00) KV – Sparta
ČT 9.8. (18.00) KV – Plzeň
ÚT 14.8. (17.30) Litvínov – KV
ČT 16.8. (18.00) Znojmo – KV
PÁ 17.8. (13.00) Trenčín – KV
ÚT 21.8. (18:00) KV – Litvínov

Aktuální sestava A-týmu

Brankáři
: Filip Novotný, Tomáš Závorka, Ondřej Kuchař
Obránci: Sabahudin Kovačević, Daniel Krejčí, Michal Plutnar, Matic Podlipnik, Martin Rohan, Vladimír Sičák, Ondřej Šafář, Petr Šenkeřík (try-out), Jan Tomeček, Lukáš Vágner, Filip Bernáth, David Tureček.
Útočníci: Stanislav Balán, Ondřej Beránek, Jakub Flek, Sebastian Gorčík, Dávid Gríger, Tomáš Havránek, Martin Kohout, Jaromír Kverka, Tomáš Rachůnek, Václav Skuhravý, Petr Stloukal, Marek Švec (try-out), Tomáš Mikúš, Adam Křemen.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak