V Jupiter Clubu vystupovalo divadlo Ungelt se hrou Vzpomínky zůstanou

Ve včerejším divadelním představení Vzpomínky zůstanou se velkomeziříčskému obecenstvu představili herci zvučných jmen, Petr Štěpánek a Zlata Adamovská. Hru s milostným příběhem i rodinným dramatem přivezlo do Jupiter clubu divadlo Ungelt.

Mladá, cílevědomá, direktivní a finančně úspěšná mladá žena po rozvodu potká šarmantního barového pianistu, kterému táhne na šedesátku. Když se rozhodne si ho po deseti dnech intenzivního vztahu vzít, představí jej své matce. Ta se snaží za každou cenu dceři sňatek s nestálým mužem rozmluvit, zejména proto, že sama jej stále ještě miluje. Ukáže se totiž, že jde o jejího dávného milence, který jednoho dne nepřišel na schůzku a zmizel. Takové odhalení řádně zacloumalo vztahy všech postav a prověřilo pouto matky a dcery. Očekávaný happyend se nekonal, Petr Štěpánek věren zásadám své postavy mizí neznámo kam. „Celý život jsem aspiroval na pokojového mazlíčka bohaté ženy,“ konstatoval.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak