Search
Close this search box.

V Jiráskově ulici začala oprava povrchu silnice a s ní spojená uzavírka

V pondělí 3. prosince začala rekonstrukce povrchu vozovky v Jiráskově ulici, konkrétně v úseku od křižovatky s Laurinovou ulicí až k železniční trati. Oprava potrvá čtrnáct dní, dokončena by tak měla být nejpozději 18. prosince. Průtahy nejsou možné, protože v druhé polovině prosince již nebudou pracovat obalovny. Po tuto dobu zde bude platit nezbytná uzavírka provozu provozu, a to ve dvou etapách. První etapa se týká úseku Jiráskovy ulice od Laurinovy k parkovišti, podél bloku domu č.p. 845-841. Zde bude platit úplná uzavírka po celou dobu. Druhá etapa se dotkne křižovatky Laurinovy a Jiráskovy ulice, tady bude ovšem uzavírka jen částečná, a to od 12. do 18. prosince,l doprava zde bude řízena kyvadlově za pomoci semaforu.

V Jiráskově a sousední Sirotkově ulici bude také omezeno parkování, přesná místa vymezí přechodné dopravní značky zákaz zastavení, ty zde budou umístěny vždy minimálně týden předem a bude na nich uvedeno konkrétní datum, kdy se zde nesmí zastavit.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient