Search
Close this search box.

V Jablonném proběhl dětský den pod taktovkou fotbalistů

První červnová sobota je v Jablonném nad Orlicí tradičně věnována Dětskému dni. Stadion díky fotbalistům, jejich přátelům i příbuzným v pohádkových převlecích ožil a nabídl zábavné odpoledne.

Tentokrát byl program zahájen vystoupením taneční skupiny Elastik, následovala ukázka práce s bičem, taneční ukázka skupiny Alabama se zapojením dětí do tance. Poté se již děti rozběhly k jednotlivým stanovištím, aby plnily úkoly a získávaly razítka na svoje kartičky. Na závěr odpoledního programu pak na děti čekaly odměny. Během celého odpoledne bylo k dispozici bohaté občerstvení a v horkém dni bylo vítáno i kropení vodou z hasičského auta.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient