V Jablonném proběhl dětský den pod taktovkou fotbalistů

První červnová sobota je v Jablonném nad Orlicí tradičně věnována Dětskému dni. Stadion díky fotbalistům, jejich přátelům i příbuzným v pohádkových převlecích ožil a nabídl zábavné odpoledne.

Tentokrát byl program zahájen vystoupením taneční skupiny Elastik, následovala ukázka práce s bičem, taneční ukázka skupiny Alabama se zapojením dětí do tance. Poté se již děti rozběhly k jednotlivým stanovištím, aby plnily úkoly a získávaly razítka na svoje kartičky. Na závěr odpoledního programu pak na děti čekaly odměny. Během celého odpoledne bylo k dispozici bohaté občerstvení a v horkém dni bylo vítáno i kropení vodou z hasičského auta.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak