V Humpolci hořela truhlárna

Ve středu byla jednotka profesionálních hasičů z Humpolce vyslána k požáru truhlářské dílny v Humpolci. Následně operační středisko vyhlásilo poplach pro jednotky dobrovolných hasičů Kejžlice a Humpolec.

Hasiči na místě zjistili silné zakouření prostoru truhlářské dílny a následně bylo objeveno ohnisko požáru, hořící a doutnající dřevěné deky u dřevoobráběcího stroje. Při zásahu byla nasazena na odvětrání objektu přetlaková ventilace. Po závěrečném průzkumu byl objekt předán majiteli.

Předběžná škoda byla stanovena na 800 000,- Kč, uchráněné hodnoty 4,5 mil. Požár se obešel bez zranění, příčina se šetří.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.