Search
Close this search box.

V Hodoníně se připravuje koncepce rozvoje sportu

Už od konce léta spolupracují sportovci a zástupci sportovních oddílů na nové koncepci rozvoje sportu. Město Hodonín spolu s odbornou externí organizací CE-Traffic připravuje návrh strategie, jak dál v rozvoji sportu, sportovní a volnočasové infrastruktury v Hodoníně. Předcházela jí rozsáhlá analýza a sběr dat. Koncepce bude hotova na počátku příštího roku.

V minulém týdnu se sešli sportovci, zástupci sportovních oddílů a města na prvním pracovním workshopu v Kavárně Veslařského klubu. Zpracovatelé koncepce chtějí do přípravy zapojit co nejvíce veřejnost, sportovce i sportovní kluby, kteří budou sportovní zařízení převážně užívat. Už na sportovní akci Kopeme za Lesopark v polovině měsíce září se vyjádřilo na jednom ze stanovišť v lesoparku v rozhovorech 76 účastníků, kteří svými názory přispěli k dotazníkovému šetření analýzy sportu.

Předpokládá se, že návrh koncepce bude hotov v průběhu měsíce února příštího roku.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient