V Hodoníně se připravuje koncepce rozvoje sportu

Už od konce léta spolupracují sportovci a zástupci sportovních oddílů na nové koncepci rozvoje sportu. Město Hodonín spolu s odbornou externí organizací CE-Traffic připravuje návrh strategie, jak dál v rozvoji sportu, sportovní a volnočasové infrastruktury v Hodoníně. Předcházela jí rozsáhlá analýza a sběr dat. Koncepce bude hotova na počátku příštího roku.

V minulém týdnu se sešli sportovci, zástupci sportovních oddílů a města na prvním pracovním workshopu v Kavárně Veslařského klubu. Zpracovatelé koncepce chtějí do přípravy zapojit co nejvíce veřejnost, sportovce i sportovní kluby, kteří budou sportovní zařízení převážně užívat. Už na sportovní akci Kopeme za Lesopark v polovině měsíce září se vyjádřilo na jednom ze stanovišť v lesoparku v rozhovorech 76 účastníků, kteří svými názory přispěli k dotazníkovému šetření analýzy sportu.

Předpokládá se, že návrh koncepce bude hotov v průběhu měsíce února příštího roku.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak