Search
Close this search box.

V Hlučíně otevřou dvě nové tělocvičny

Tělocvičny v Darkovičkách a Bobrovníkách, které se začaly stavět v loňském roce i za použití výhodného bankovního úvěru, jsou dokončeny. Už brzy v nich začnou cvičit nejen děti ze škol obou těchto městských částí, ale také další zájemci.Tělocvičny se budou slavnostně otevírat v první polovině září, v Darkovičkách v úterý 11 a v Bobrovníkách 12. září.

Hodina pronájmu tělocvičny, kterou bude možné objednat prostřednictví správcovské městské příspěvkové organizace Sport a kultura Hlučín, vyjde na 330 korun.
„Vedení města zve na slavností otevření a prohlídku nových tělocvičen všechny občany Hlučína, Bobrovníků i Darkoviček,“ řekla vedoucí odboru rozvoje Městskéhoúřadu Hlučín Darina Krejzlová.
Tělocvična v Darkovičkách se bude otevírat v úterý 11. září v 16 hodin, v Bobrovníkách ve středu 12. září také v 16 hodin.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient