Search
Close this search box.

V exhibičním utkání veteránů se zadařilo Torontu

Exhibiční přátelské utkání mezi Starou Gardou HC Vítkovice a amatérským veteránským týmem Toronto Ukes tentokrát přálo Kanaďanům, kteří v Ostravě vyhráli těsným rozdílem. Před dvěma lety byli Vítkovičtí jediným týmem, který amatérský veteránský tým Toronto Ukes na jeho evropském turné porazil. Letos se karta obrátila a Kanaďané vše Ostravanům vrátili. Exhibiční utkání starých gard ale bylo těsné a Vítkovičtí sahali po vítězství. Ve prospěch Toronta hovořil navíc jediný gól a navíc fakt, že jeho tým rozšířil i Miroslav Škovíra, který se také podílel na první brance Ukes.

Utkání se hrálo třikrát 15 minut čistého času. Kanaďané šli do vedení hned v první minutě, v závěru první třetiny srovnal Aleš Badal. Rozhodující gól vstřelil ve 36. minutě Callan.

STARÁ GARDA HC VÍTKOVICE – TORONTO UKES 1:2

Branky: 13. Badal (Sikora, Dětský) – 1. Darroch (Škovíra), 36. Callan (Darroch)

HC VÍTKOVICE: Betinec (Babej) – Tomášek, Uberral, Klesla, Dětský J., Rimmel, Sikora – Holubář, Kotala, Piecha – Dětský M. (od 15.Guman), Badal, Michalík (od 15. Marenčík) – Sochorek, Kubík, Gála.
Toronto Ukes: Tolleson (Bortolazzo) – Darula, Sabo, Korchinski, Birch, Richardson, Škovíra – Shand, Bushe, Yhap – Laird, Dugas, Darroch – Callan, Howe, McKellar

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient