V Duchcově zatkli kriminalisté dealera drog, je jím desetkrát souzený muž

Až deset let by mohl strávit za mřížemi v minulosti desetkrát souzený recidivista, který byl obviněn z nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, krádeže a poškození cizí věci. V Duchcově zásoboval několik měsíců nejméně tři drogově závislé osoby pervitinem a to i přesto, že byl už v minulosti za obdobnou trestnou činnost odsouzen.

Kromě toho je podezřelý, že se koncem února vloupal v Duchcově do dodávky, ze které odcizil nářadí v hodnotě kolem 16 tisíc korun, dalších pět tisíc musel majitel zaplatit za opravu poškozených dveří. Vyšetřovatel státnímu zástupci podnět k podání návrhu na vzetí obviněného do vazby, který soudce akceptoval.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak