V Drysicích hořel řadový dům, škoda půjde zřejmě do milionů

Dnes ráno vyjely požární jednotky k požáru střechy řadového rodinného domu v Drysicích na Vyškovsku. Z domu hasiči vyvedli jednu osobu. Požár zcela zničil střechu a půdní prostory a způsobil škodu, která zřejmě překročí milion korun. Náhradní ubytování pro 8 obyvatel domu zajistila obec. Při požáru se nikdo nezranil. V tuto chvíli pokračuje vyšetřování příčiny vzniku požáru. Hasiči na místě zasahovali od 4.12 do 9.22 hodin. Celkem bylo do akce vysláno 5 jednotek včetně hasičů z Olomouckého kraje.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak