Search
Close this search box.

V Drslavicích došlo ke střetu aut, jeden řidič od nehody odjel

V sobotu před půl osmou večerní došlo v Drslavicích k dopravní nehodě dvou aut. Řidič (44) Felicie při objíždění auta, které stálo na pravé straně silnice, nedal přednost v jízdě protijedoucímu vozidlu Kia Sportage, které řídil pětapadesátiletý řidič z Drslavic. Došlo k bočnímu střetu aut – řidič Felicie odřel zrcátkem levý zadní blatník Kii. Viník od nehody odjel, řidič Kii ho začal hledat a našel jej v místě jeho trvalého bydliště.

Na místo nehody vyjeli dopravní policisté, kteří řidiče vozidla Škoda vyzvali k dechové zkoušce. Ta odhalila důvod, proč se muž nehodou nechtěl zaobírat. Policisté mu totiž naměřili 1,95 promile alkoholu v krvi. Poté muže zajistili a převezli do nemocnice, kde se podrobil odběru krve. Ke zranění osob nedošlo, škoda na vozidlech byla vyčíslena na 10 500 korun. Dopravní policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. Případem se dále zabývají.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient