V Drslavicích došlo ke střetu aut, jeden řidič od nehody odjel

V sobotu před půl osmou večerní došlo v Drslavicích k dopravní nehodě dvou aut. Řidič (44) Felicie při objíždění auta, které stálo na pravé straně silnice, nedal přednost v jízdě protijedoucímu vozidlu Kia Sportage, které řídil pětapadesátiletý řidič z Drslavic. Došlo k bočnímu střetu aut – řidič Felicie odřel zrcátkem levý zadní blatník Kii. Viník od nehody odjel, řidič Kii ho začal hledat a našel jej v místě jeho trvalého bydliště.

Na místo nehody vyjeli dopravní policisté, kteří řidiče vozidla Škoda vyzvali k dechové zkoušce. Ta odhalila důvod, proč se muž nehodou nechtěl zaobírat. Policisté mu totiž naměřili 1,95 promile alkoholu v krvi. Poté muže zajistili a převezli do nemocnice, kde se podrobil odběru krve. Ke zranění osob nedošlo, škoda na vozidlech byla vyčíslena na 10 500 korun. Dopravní policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. Případem se dále zabývají.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.