Search
Close this search box.

V Domažlicích psychicky nemocný muž odzbrojil policisty, které postřelil, a sám spáchal sebevraždu

Policisté z územního odboru Domažlice vyjížděli do Kozinovy ulice v Domažlicích na žádost rychlé záchranné služby o asistenci s nespolupracujícím pacientem. Když přijeli policisté na místo, zjistili, že muž od záchranářů utekl do domu, a proto jej následovali. V průběhu úkonů došlo k incidentu a ke střelbě. Byli zraněni dva policisté a 34letý muž, který zraněním podlehl. V současné chvíli kriminalisté zjišťují, co se přesně stalo. Pracují s verzí, že muž policistům vytáhl služební zbraň. K objasnění případu přispějí výslechy policistů, kteří jsou momentálně hospitalizováni a připravují je na operaci.

Policisté Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy ve stadiu pokusu na dvou osobách a budou prověřovat další okolnosti. Probíhají výslechy svědků a dalších zainteresovaných osob. Policisté jsou již po operaci, mimo ohrožení života. Jakmile to dovolí jejich zdravotní stav, budou také vyslechnuti. Včera proběhlo ohledání místa činu. Byla zjištěna služební zbraň CZ 75 D compact. Zajištěná zbraň a stopy z místa budou podrobeny znaleckému zkoumání.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient