V Děčíně na Masarykově náměstí proběhne pokládka nového povrchu na kruhovém objezdu

Ředitelství silnic a dálnic bude vyměňovat asfaltové vrstvy za úplné uzavírky kruhového objezdu na Masarykově náměstí a části ulice Pohraniční v době od 26. do 31. 7. Omezení se týká komplet celé dopravy, tedy i městských a meziměstských autobusů. Práce budou prováděny ve dvou etapách, kdy bude uzavřena vždy polovina kruhového objezdu. Objízdné trasy povedou ulicemi Sládkova, Čsl. armády a 28. října.

Linky a spoje ze zastávky Myslbekova směr Hlavní nádraží budou vedeny v úseku mezi zastávkou Myslbekova – Masarykovo nám. po objízdné trase přes ul. Maroldova – ul. Sládkova – Čsl. armády – ul. 28. října přes okružní křižovatku na Masarykovo nám.

Linky a spoje ze zastávky Hlavní nádraží směr Myslbekova budou vedeny po objízdné trase přes Nový most a zastávky Tyršův most, Tyršova, Masarykovo nám. a Myslbekova nebudou po dobu výměny asfaltového povrhu na kruhovém objezdu obsluhovány. Všechny obsluhující linky budou provozovány z Hlavní nádraží do zastávky Zámecký rybník a dále do konečných zastávek.

Od 26. 7. 2018 do 31. 7. 2018 je na linkách MAD Děčín č. 201, 202, 204, 207, 208, 209, 212, 214, 229, 232, 233 a 237 zavedená z důvodu odklonu výluka.

Zastávky: Tyršův most nebude po dobu omezení obsluhována.
Tyršova směr Myslbekova nebude po dobu omezení obsluhována.
Masarykovo nám. směr Myslbekova nebude po dobu omezení obsluhována.
Myslbekova směr Nemocnice, Staré Město, Březiny, Pod Nemocnicí, Velká Veleň, Nebočady a Folknáře bude po dobu omezení přemístěna do zastávky Zámecký rybník ve směru konečných
zastávek.
Zastávka 28. října nebude obsluhována linkou č. 204 do Březin z důvodu tohoto omezení.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient