Search
Close this search box.

V Chrastavě proběhla okrsková soutěž hasičů

V sobotu 12. 5. 2018 se konala okrsková soutěž okrsků Hrádek nad Nisou a Chrastava. Soutěžilo se v klasickém požárním útoku a této soutěže se zúčastnila tři ženská družstva a devět mužských týmů. SDH Chrastava vyslala svůj tým v obou kategoriích.

Ženy obsadily druhé místo s časem 31,82 sekund, první místo si odvezly hasičky z Hrádku nad Nisou za čas 31,72 sekund. Chrastavští muži nezaháleli a za krásný útok se umístili také na druhém místě s časem 20,53 sekund.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient