Search
Close this search box.

V Chebu připravují vitríny a lákají na letošní turistickou sezónu

Jednou z největších kulturních akcí města a srdeční záležitostí mnoha Chebanů je FIJO - Mezinárodní festival mládežnických dechových orchestrů, který se koná ve dnech 28. 6. - 1. 7. 2018.

Jednou z největších kulturních akcí města a srdeční záležitostí mnoha Chebanů je FIJO – Mezinárodní festival mládežnických dechových orchestrů, který se koná ve dnech 28. 6. – 1. 7. 2018.

Tomuto festivalu jsme věnovali jednu výkladní skříň, druhou pak obsadily chebské krovy. Ve vitríně se mimo jiné dočtete, proč „Sláva chebských krovů stále roste“. Také je tu pozvánka na 15. 9. 2018 do Františkánského kostela, kde bude zahájena výstava modelů krovů rodáka z Parksteinu, tesaře, pana Josefa Hauera. Jeho modely budou v kostele vystaveny u příležitosti převzetí vzácného daru – pan Hauer v současnosti vyrábí model krovu františkánského kostela, který i s modelem krovu Gablerova domu, vyrobeným na počátku letošního roku, věnuje Nadačnímu fondu Historický Cheb.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient