V Chanovicích někdo poškodil automat na cukrovinky

Dne 11. července 2018 přijali policisté Obvodního oddělení Horažďovice oznámení o poškození automatu na cukrovinky v areálu firmy v obci Chanovice. Po příjezdu na místo policisté zjistili, že dosud neznámý pachatel v blíže nezjištěné době tím, že cloumal automatem, docílil toho, že se cukrovinky vysypaly do výdejní zásuvky. Chuť na sladké tak zřejmě přemohl, ale přemohl i automat, neboť násilným kýváním a cloumáním výrazně poškodil skříň automatu a způsobil tak jeho úplnou nefunkčnost. Škoda byla vyčíslena na 17 tisíc korun. Policisté provedli ohledání místa činu a zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci. Po pachateli pátrají.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.