Search
Close this search box.

V Českých Heřmanicích shořela zemědělská usedlost, uvnitř zemřel člověk

V sobotu 15. září v 15.33 hodin byli hasiči přivoláni do Českých Heřmanic, kde hořela zemědělská usedlost, konkrétně její hospodářská část. Na místě zasahovalo 7 hasičských jednotek. Požárem byla zasažena dílna v přízemí a dále se požár rozšířil i do podkroví domu. Již v době příjezdu první jednotky byla na požářišti nalezena osoba s popáleninami ve svrchní části těla. Byla ji okamžitě poskytnuta lékařská pomoc a na místo byl mimo jiné povolán i vrtulník Letecké záchranné služby. Přes veškerou poskytnutou péči však osoba zemřela.

Požár hasiči dostali pod kontrolu v 17.02 hodin a zcela zlikvidován v 18.26 hodin. Zásah byl prováděn v dýchací technice a z objektu byly evakuovány nádoby s hořlavou kapalinou. Následná škoda na majetku byla vyčíslena na přibližně jeden milion korun.

Na místo se dostavil vyšetřovatel hasičů, který nyní zjišťuje příčinu vzniku požáru. Stanoveno je hned několik vyšetřovacích verzí a sice technická závada na elektroinstalaci, nedbalostní jednání při použití otevřeného ohně, dále je prověřována i možnost úmyslného založení požáru.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient