Search
Close this search box.

V Českém Krumlově probíhá anketa k plánování sociálních služeb

V současné době je připravován nový Komunitní plán sociálních služeb na území ORP Český Krumlov na roky 2019 – 2021, který řeší sociální potřeby obyvatel Českokrumlovska a také možnosti jejich uspokojování prostřednictvím sociálních nebo souvisejících služeb.

V rámci jeho přípravy aktuálně probíhá anketní šetření, jehož výstupy tvoří tradičně jeden z důležitých podkladů pro proces plánování. Ten je zajištěn zejména prostřednictvím pracovních skupin (senioři a osoby se zdravotním postižením, děti, mládež a rodiny, osoby v krizi) složených ze zástupců poskytovatelů, zadavatelů či uživatelů služeb v regionu.

Plánování na celém území dlouhodobě zajišťuje Jihočeská rozvojová o.p.s. ve spolupráci s městem Český Krumlov. Anketu mohou obyvatelé Českého Krumlova vyplnit třeba na webových stránkách města do 29.června 2018.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient