V centru Turnova funguje úschovna kol

Vyrazili jste do města na kole a potřebujete ho na chvíli bezpečně odložit? V Turnově žádný problém. Ve Skálově ulici funguje úschovna kol, a to zcela zdarma.

Úschovnu najdete hned za veřejnými toaletami a jejím provozovatelem jsou Technické služby Turnov s.r.o. Otevírací doba je stejná jako u toalet, od pondělí do pátku zde můžete ponechat svůj bicykl mezi 7. až 17. hodinou, v sobotu pak mezi 7. až 12. hodinou. Prostor pro úschovnu byl upraven již před loňskou turistikou sezónou, ale doposud chybělo venkovní označení. Nedávno přibyla cedule s cyklistou a místo už nelze přehlédnout.

Potřeba úschovny kol vzešla z Fóra Zdravého města Turnova v roce 2016 . Po ověření anketou byly podniknuty příslušné kroky k úpravám.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.