V centru Slavonic budou dopravní omezení až do konce listopadu

Z důvodu rekonstrukce (položení dlažby) ul. Jana Švermy bude až do 30. 11. 2018 omezen vjezd do nezadlážděné části ulice. V souvislosti s prováděním stavebních prací bude v ul. Jana Švermy rovněž zvýšený provoz těžké techniky (zejména v souvislosti s dopravou materiálu), prosíme proto obyvatele ulice o trpělivost. Rovněž je potřeba věnovat větší pozornost parkování vozidel, aby nebyl omezen průjezd nákladních automobilů a jiné techniky.

Po dobu konání SlavoniceFestu 2018 bude v termínu od 31. 7. do 5. 8. 2018 omezen vjezd na nám. Míru pouze pro vozidla zásobování. Na Horní náměstí budou smět vjet pouze vozidla dopravní obsluhy (tj. zásobování, majitelé nemovitostí, pacienti zubní ordinace – vjezd bude z Nádražní ulice ulicí Boženy Němcové. Cílem tohoto opatření je zklidnění náměstí po dobu festivalu, kdy je zde vyšší počet chodců a cyklistů a je omezen počet parkovacích míst.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.