Search
Close this search box.

V Budějovicích se střetla tři auta, dva lidé se lehce zranili

Vážně vypadající nehodu včera po ránu vyšetřovali českobudějovičtí dopravní policisté.

Před devátou hodinou přijali oznámení na střetu tří aut u mimoúrovňové křižovatky českobudějovických ulic Vltavské nábřeží a Strakonická. Po příjezdu na místo zjistili, že řidič Škody Fabia na Strakonické ulici, ve směru od sídliště Vltava k nákupním domům, přejížděl z pravého jízdního pruhu do levého, kdy pravděpodobně ohrozil druhého řidiče, jedoucího Octavii, v tomto pruhu a obě vozidla se střetla. Po nárazu se Fabia vlivem setrvačnosti roztočilo kolem své osy a narazilo do dalšího osobního vozidla stejné značky a typu, které bylo odraženo k ocelovému zábradlí mostu přes řeku Vltavu, kde se po vylomení oplocení zarazilo. Na místě se lehce zranili řidič a spolujezdkyně naražené Fabie, které ošetřila osádka sanitky.

U vše vozidel došlo ke škodě v celkové výši přesahující 260 000 korun.

Strážci zákona u všech řidičů provedeným testem na zjištění alkoholu v dechu zjistili, že nikdo z nich nebyl ovlivněn návykovou látkou.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient