Search
Close this search box.

V Brně ve Vaňkovce začíná výstava o divočině

Zoo Brno připravila výstavu Divočina v centru. V nákupním centru Galerie Vaňkova vyrostla realistická krajina Kamčatky a savany s obrazovkami, na nichž běží živý přenos zvířat z brněnské zoo typických pro tyto oblasti.

Návštěvníci se seznámí i se záchrannými programy pro zvířata a fotografiemi Radka Klimeše z projektu WILDAFRICA. Ten upozorňuje na negativní důsledky trofejního lovu zvířat.

„Výstavou chceme zviditelnit naši zoo, přiblížit záchranné programy a ukázat lidem v ruchu obchodního centra, že příroda je nesmírně důležitá a je nutné ji zachovat pro další generace,“ dodala Lucie Dostálová ze Zoo Brno.

Výstava je zdarma a potrvá do 10. června 2018.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient