Search
Close this search box.

V Brně se staly dvě smrtelné nehody. Umíraly při nich ženy

Dvě smrtelné nehody týkající se žen se staly v rozmezí deseti hodin v Brně.

Včera navečer narazila starší žena na Burianově náměstí v Žabovřeskách do sloupu veřejného osvětlení. Lékaři se snažili jí zachránit život, ale ženě už nebylo pomoci. „Snažili jsme se obnovit životní funkce pacientky, stav ženy byl však kritický, ještě před přijetím na urgentní příjem v nemocnici bohužel zemřela,“ potvrdila úmrtí mluvčí krajských záchranářů Michaela Bothová.
Pravděpodobnou příčinou tragické nehody byla náhlá zdravotní indispozice. Policie však zatím přesnou příčinu havárie neuvedla. „Nehodu stále vyšetřujeme,“ sdělil policejní mluvčí Petr Zámečník.

K další tragédii na silnici došlo dnes ráno kolem páté hodiny. Šestapadesátiletá chodkyně nepřežila v brněnské Černovické ulici srážku s autem.
Policisté na místě nehody zjišťovali, zda řidič nepil před jízdou alkohol. „Dechová zkouška na alkohol byla u šoféra negativní. Okolnosti nehody a míru zavinění policisté vyšetřují,“ uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek.
Při zjišťování příčiny nehody uzavřeli policisté částečně silnici ve směru na Mariánské náměstí. „Komunikace byla průjezdná jedním jízdním pruhem. Před místem havárie se i tak tvořila dlouhá kolona,“ dodal Malášek.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient