V Brně při srážce aut zemřel řidič jednoho z nich

V pondělí odpoledne došlo na Hradecké ulici v Brně k tragické dopravní nehodě. Šestasedmdesátiletý řidič osobního automobilu Fiat zastavil z nezjištěných důvodů na okraji komunikace. Následně do vozidla zezadu narazil šestadvacetiletý řidič dodávky Opel. Při srážce utrpěl šofér osobního auta smrtelné zranění, řidič dodávky byl převezen se zraněními do nemocnice. V průběhu vyšetřování nehody byly komunikace ve směru na Brno uzavřená. Objízdná trasa vedla přes Řečkovice a docházelo na ní k dopravním komplikacím.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak