V Bratronicích nastříleli buštěhradští fotbalisté sedm gólů a slaví postup do okresního přeboru

Ve 24. kole vyjížděli hráči Buštěhradu na půdu posledních Bratronic. Zápas byl přesunut až na nedělní podvečer, ale vedro panovalo pořád veliké. Na velmi nekvalitním hřišti Buštěhradu začátek utkání nevyšel a po chybě obrany padl první gól domácích. Od té doby bylo na hřišti jen jedno mužstvo, a to hostující Buštěhrad. Do poločasu stačili hosté vstřelit hlavně zásluhou Lukáše Radka (4 góly) šest branek – poločas 1:6 pro Buštěhrad. Do druhého poločasu byla postupně vystřídána celá střídačka. Hra už nebyla pro oko fanouška nikterak hezká. Každý z týmů vstřelil po jedné brance, a tak konečný výsledek je 2:7 pro SK Buštěhrad.

V souběžně hraném utkání se Smečnu nepovedlo získat všechny tři body, a tak SK Buštěhrad může dvě kola před koncem slavit postup do okresního přeboru.

Sokol Bratronice – SK Buštěhrad 2:7
Sestava SK Buštěhrad: Burkyt – Černohorský (Štefek), Falc, Týč, Housa – Kolář (Vaněk), Výborný, Rudolecký (Šturm), Musel (Křišťan) – Jindra, Radko (Lucký)

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.