V Bratronicích nastříleli buštěhradští fotbalisté sedm gólů a slaví postup do okresního přeboru

Ve 24. kole vyjížděli hráči Buštěhradu na půdu posledních Bratronic. Zápas byl přesunut až na nedělní podvečer, ale vedro panovalo pořád veliké. Na velmi nekvalitním hřišti Buštěhradu začátek utkání nevyšel a po chybě obrany padl první gól domácích. Od té doby bylo na hřišti jen jedno mužstvo, a to hostující Buštěhrad. Do poločasu stačili hosté vstřelit hlavně zásluhou Lukáše Radka (4 góly) šest branek – poločas 1:6 pro Buštěhrad. Do druhého poločasu byla postupně vystřídána celá střídačka. Hra už nebyla pro oko fanouška nikterak hezká. Každý z týmů vstřelil po jedné brance, a tak konečný výsledek je 2:7 pro SK Buštěhrad.

V souběžně hraném utkání se Smečnu nepovedlo získat všechny tři body, a tak SK Buštěhrad může dvě kola před koncem slavit postup do okresního přeboru.

Sokol Bratronice – SK Buštěhrad 2:7
Sestava SK Buštěhrad: Burkyt – Černohorský (Štefek), Falc, Týč, Housa – Kolář (Vaněk), Výborný, Rudolecký (Šturm), Musel (Křišťan) – Jindra, Radko (Lucký)

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.