Search
Close this search box.

V Bratronicích nastříleli buštěhradští fotbalisté sedm gólů a slaví postup do okresního přeboru

Ve 24. kole vyjížděli hráči Buštěhradu na půdu posledních Bratronic. Zápas byl přesunut až na nedělní podvečer, ale vedro panovalo pořád veliké. Na velmi nekvalitním hřišti Buštěhradu začátek utkání nevyšel a po chybě obrany padl první gól domácích. Od té doby bylo na hřišti jen jedno mužstvo, a to hostující Buštěhrad. Do poločasu stačili hosté vstřelit hlavně zásluhou Lukáše Radka (4 góly) šest branek – poločas 1:6 pro Buštěhrad. Do druhého poločasu byla postupně vystřídána celá střídačka. Hra už nebyla pro oko fanouška nikterak hezká. Každý z týmů vstřelil po jedné brance, a tak konečný výsledek je 2:7 pro SK Buštěhrad.

V souběžně hraném utkání se Smečnu nepovedlo získat všechny tři body, a tak SK Buštěhrad může dvě kola před koncem slavit postup do okresního přeboru.

Sokol Bratronice – SK Buštěhrad 2:7
Sestava SK Buštěhrad: Burkyt – Černohorský (Štefek), Falc, Týč, Housa – Kolář (Vaněk), Výborný, Rudolecký (Šturm), Musel (Křišťan) – Jindra, Radko (Lucký)

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient