V Boskovicích jednali s občany o dopravě

V pondělí 25. června se uskutečnilo setkání vedení města – starostky Hany Nedomové, místostarostky Dagmar Hamalové a pracovníků městského úřadu s občany na téma doprava.

Přítomní měli možnost seznámit se s plánovanými opravami chodníků a komunikací pro tento rok, které prezentoval Petr Vychodil z odboru správy majetku.

Vedoucí odboru rozvoje měst a investic Městského úřadu Boskovice Petr Zouhar prezentoval záměry města v oblasti dopravy. Jednalo se o záměry, na které jsou aktuálně zpracovávány studie a dále o záměry, u kterých bude do konce roku připravena projektová dokumentace.

Vedoucí odboru dopravy Městského úřadu Boskovice Roman Dokoupil seznámil přítomné s aktuálními informacemi k vyjednávání rozšíření dálkových vlakových spojů na trase Brno – Praha, zastavujících ve Skalici nad Svitavou. Dále informoval o slevách pro seniory nad 70 let v hromadné dopravě a o změnách ve vydávání řidičských průkazů.

Podněty od občanů směřovaly zejména k dopravnímu značení v různých lokalitách ve městě, dále zazněly podněty k obnovení dálkové autobusové linky Jihlava – Olomouc, či k urychlení řešení obchvatu města.

Převzato ODTUD

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz