V Berouně proběhl „Den bezpečí“

Preventivní akce s názvem „Den bezpečí“ se konala 8. června 2018 v prostředí kempu přímo u řeky Berounky. Tento projekt se uskutečňuje již několik let a vždy se setká s kladnými ohlasy, ani letos tomu nebylo jinak.

Na samém začátku návštěvníky přivítali zástupci města Beroun, Policie České republiky a Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje. Krátce na to následoval program, ze strany středočeských policistů mohli lidé zhlédnout ukázky výcviku služebních psů, zadržení pachatele zásahovou jednotkou, svou techniku také předvedla dopravní policie Dálničního oddělení Rudná a Dopravního inspektorátu Beroun. Ve stanu rozdávali policisté oddělení tisku a prevence různé materiály v podobě omalovánek, křížovek a oblíbených papírových skládaček policejní techniky.

Další na programu byly ukázky zákroku městské policie Beroun a Hořovice, profesionálních hasičů z územního odboru Beroun a Základní kynologické organizace Beroun. Po celou dobu konání akce si mohla veřejnost vyzkoušet trenažéry a nárazovou plošinu s následným otočením vozidla kolem své osy od BESIP TEAMu, ve spolupráci s Autoškolou Zavadilka také připravili jízdu zručnosti na kolech, simulaci opilosti řidiče či testy pravidel silničního provozu. Své činnosti dále představily organizace jako je Dům dětí a mládeže Beroun nebo Český červený kříž a další.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.