V Baru u stromku v Blansku najdete chvíli pohody v době předvánočního shonu

Svařáček, nealko punč, speciality z moštu nebo vafle. To je jen část široké nabídky horkých nápojů a chutného občerstvení, které budou po dobu adventu v Blansku na náměstí Republiky nabízet dva stánky Baru u stromku.

Poprvé můžete tyto kouzelné dřevěné domečky, nazdobené vánočními dekoracemi a světelnými řetězy, navštívit 30. listopadu při akci Rozsvěcení vánočního stromu. V následujících pracovních dnech a v sobotu budou nabízet svůj vánoční sortiment od 15 do 21 hodin, v neděli pak od 15 do 20 hodin. 23. a 24. prosince už bude zavřeno.

V jednom ze stánků budou v prodeji horké alkoholické i nealkoholické nápoje, ve druhém si pochutnáte na nabídce grilovaných sýrů, polévek, guláše nebo vaflí, chybět nebudou ani cukrovinky a káva. Nabízené občerstvení se bude denně obměňovat.

Z každého svařáčku, moštu nebo punče, který si v Baru u stromku dáte, poputují dvě koruny pro psí útulek v Blansku. Svou návštěvou tak můžete pomoci čtyřnohým obyvatelům útulku, a přispět jim na krmivo a veterinární péči.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak