Search
Close this search box.

V Baru u stromku v Blansku najdete chvíli pohody v době předvánočního shonu

Svařáček, nealko punč, speciality z moštu nebo vafle. To je jen část široké nabídky horkých nápojů a chutného občerstvení, které budou po dobu adventu v Blansku na náměstí Republiky nabízet dva stánky Baru u stromku.

Poprvé můžete tyto kouzelné dřevěné domečky, nazdobené vánočními dekoracemi a světelnými řetězy, navštívit 30. listopadu při akci Rozsvěcení vánočního stromu. V následujících pracovních dnech a v sobotu budou nabízet svůj vánoční sortiment od 15 do 21 hodin, v neděli pak od 15 do 20 hodin. 23. a 24. prosince už bude zavřeno.

V jednom ze stánků budou v prodeji horké alkoholické i nealkoholické nápoje, ve druhém si pochutnáte na nabídce grilovaných sýrů, polévek, guláše nebo vaflí, chybět nebudou ani cukrovinky a káva. Nabízené občerstvení se bude denně obměňovat.

Z každého svařáčku, moštu nebo punče, který si v Baru u stromku dáte, poputují dvě koruny pro psí útulek v Blansku. Svou návštěvou tak můžete pomoci čtyřnohým obyvatelům útulku, a přispět jim na krmivo a veterinární péči.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient