V Baru u stromku v Blansku najdete chvíli pohody v době předvánočního shonu

Svařáček, nealko punč, speciality z moštu nebo vafle. To je jen část široké nabídky horkých nápojů a chutného občerstvení, které budou po dobu adventu v Blansku na náměstí Republiky nabízet dva stánky Baru u stromku.

Poprvé můžete tyto kouzelné dřevěné domečky, nazdobené vánočními dekoracemi a světelnými řetězy, navštívit 30. listopadu při akci Rozsvěcení vánočního stromu. V následujících pracovních dnech a v sobotu budou nabízet svůj vánoční sortiment od 15 do 21 hodin, v neděli pak od 15 do 20 hodin. 23. a 24. prosince už bude zavřeno.

V jednom ze stánků budou v prodeji horké alkoholické i nealkoholické nápoje, ve druhém si pochutnáte na nabídce grilovaných sýrů, polévek, guláše nebo vaflí, chybět nebudou ani cukrovinky a káva. Nabízené občerstvení se bude denně obměňovat.

Z každého svařáčku, moštu nebo punče, který si v Baru u stromku dáte, poputují dvě koruny pro psí útulek v Blansku. Svou návštěvou tak můžete pomoci čtyřnohým obyvatelům útulku, a přispět jim na krmivo a veterinární péči.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient