V azylovém domu ve Svitavách hořelo

K požáru azylového domu ve Svitavách byli přivolání v pondělí 4. června v 17.10 hodin profesionální hasiči ze Svitav. Hořelo z okna azylového domu, kde došlo k požáru hadrů, spacáků a nepořádku na zemi.

Na místě události zasahovala i jednotka SDH Svitavy. Hasiči místo prověřili termokamerou a ochladili. Hlásiče kouře včas zareagovali a tak se nikomu nic nestalo. Z hlediska požární bezpečnosti byl objekt dobře zajištěn a vybaven.

Škoda se může vyšplhat až k téměř 1 mil. korun. Příčina požáru je v šetření.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.