V areálu Škodalandu v Plzni se v sobotu uskutečnila akce Nebe plné padáků

(Aktualizováno před )

Městská policie měla ve svém preventivním stanu připravené vědomostní testy v kategorii od nejmenších až po dospělé. Za správné vyplnění jednoho z testů si mohli návštěvníci odnést drobnou upomínku ve formě reklamního předmětu s logem. Ti nejmenší si mohli užít odpoledne ve skákacím hradu, nebo se nechat povozit na vozítku segway.

Svou ukázku předvedli i psovodi městské policie. Služební pes Grim ukázal přítomným, jak je pro něj jednoduché vytáhnout pachatele z vozidla.
V rámci programu byly předány plakety Bohumila Kulhánka. Mezi oceněnými se objevila jména dvou strážníků Městské policie Plzeň. Plaketu uděluje městský obvod Plzeň 3. Šárka Timofijová ze stanice Územně strážní služby si odnesla ocenění za nadstandartní činnost při začlenění osoby bez domova zpět do společnosti a za záchranu napadené ženy agresivním psem. Plaketu Bohumila Kulhánka si převzal také Tomáš Petřík – velitel obvodní služebny Bory, a to za vedení jedné z největších služeben v Plzni a za řízení a organizaci řady mimořádných bezpečnostních opatření k hokejovým a fotbalovým utkáním, jakož i dalším sportovním a kulturním akcím v obvodu Bory.

Převzato ODTUD

Diskuze

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz