V areálu Baník proběhne akce Šikovný školák

Už ve čtvrtek 3. května proběhne v areálu Baník šestý ročník sportovně-vzdělávací akce Šikovný školák, které se každoročně účastní žáci prvních a druhých tříd sokolovských základních škol. Na tento ročník je přihlášeno rekordních téměř pět set školáků.

Akce je zařazenado projektu ČUS Sportuj s námi 2018. Spoluorganizátorem akce je Nemos Group. Dalšími partnery jsou: HC Baník Sokolov, HZS Karlovarského kraje a Městská policie Sokolov.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak