Užijte si prázdniny v Českém ráji s regionální kartou hosta

Již třetím rokem mohou turisté i místní obyvatelé v Českém ráji a nově také na Mladoboleslavsku využít systém benefitů, slev a dalších výhod, které přináší Regionální karta hosta.

Aktuální přehled benefitů představuje nový leták, který je k dispozici na informačních centrech, u zapojených subjektů nebo ke stažení pod odkazem:

http://www.cesky-raj.info/cs/o-regionu/propagacni-materialy/karta-hosta-2018.html

Karty jsou k dostání za poplatek 50 Kč v označených infocentrech regionu, u některých partnerů, ale také zdarma ve vybraných ubytovacích zařízeních, kde je získají hosté jako bonus k pobytu. On-line lze karty také objednat přes e-shop Českého ráje: http://shop.cesky-raj.info/cs/nejzadanejsi.

Do systému se prozatím zapojilo více než 60 subjektů a další stále přibývají. „Například ve Svijanech tak lze nově čerpat slevu 20 % na zámeckou hru Arcana a v zámeckém hotelu využít slevu 10 % na ubytování. Rovněž jsou zde s kartou hosta zvýhodněny prohlídky místního pivovaru. Zvýhodněné vstupné nabízí také některá koupaliště v regionu, například oblíbený Sportovní a rekreační areál Maškova zahrada v Turnově, Městské koupaliště v Železném Brodě či aquacentrum v Jičíně,“ přibližuje Jitka Kořínková ze Sdružení Český ráj.

Na Mladoboleslavsku je to pak celá řada nově zapojených subjektů, mimo jiné hojně navštěvovaný Městský bazén Mladá Boleslav, Letecké muzeum Metoděje Vlacha či mladoboleslavský hrad. Skvělým benefitem je sleva 10 % nejen na vstupné, ale i na konané akce na zřícenině hradu Michalovice, které se zde nyní konají v rámci Boleslavského kulturního léta.

I provozovny zapojených partnerů projektu jsou označeny samolepkou s logem karty.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.