Uzavírka silnice v Bučovicích potrvá do poloviny prosince

Od 20. listopadu do 15. prosince 2018 probíhá II. etapa uzavírky – silnice II/ 431. Částečně bude uzavřen výjezd/vjezd do obchodního centra Penny Marketu. Silnice a výjezd od obchodního domu budou řízeny kyvadlově semaforem.

Po celou dobu uzavírky bude uzavřen výjezd z autobusového nádraží. Na autobusovém nádraží budou přemístěny zastávky 1,2,3 na zastávky 4,5,6.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak