Search
Close this search box.

Uzavírka silnice v Bučovicích potrvá do poloviny prosince

Od 20. listopadu do 15. prosince 2018 probíhá II. etapa uzavírky – silnice II/ 431. Částečně bude uzavřen výjezd/vjezd do obchodního centra Penny Marketu. Silnice a výjezd od obchodního domu budou řízeny kyvadlově semaforem.

Po celou dobu uzavírky bude uzavřen výjezd z autobusového nádraží. Na autobusovém nádraží budou přemístěny zastávky 1,2,3 na zastávky 4,5,6.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient