Útočník Tomáš Vracovský bude pokračovat v hostování HC Baník Sokolov

Dobrá zpráva. Tomáš Vracovský, útočník plzeňské Škody, bude pokračovat v hostování v HC Baník Sokolov do konce sezony 2018/2019. Vracovský zatím za Baník odehrál pět zápasů s bilancí 6+7, což urostlého útočníka katapultovalo na třetí místo v týmovém kanadském bodování. „Tomáš nás přesvědčil o svých kvalitách a o tom, že bude velmi významným hráčem našeho týmu,“ uvedl k prodloužení hostování do 30.4.2019 Karel Mlejnek, sportovní manažer a hlavní trenér A-týmu.

Hostování v prvoligových Litoměřicích si pak o měsíc, do 6.12.2018, prodlouží Matěj Zadražil, kterému se ve druhé nejvyšší soutěži daří, stejně jako jeho týmu. V devíti zápasech si Zadražil připsal pět kanadských bodů. Za Baník má Matěj v sezoně 2018/2019 bilanci 6 zápasů, 7 gólů a 3 asistence. V prosinci se pak Matěj Zadražil definitivně vrátí do HC Baník Sokolov. „Vedení Litoměřic projevilo o prodloužení hostování velký zájem. Matěj podává velmi dobré výkony a my jsme se rozhodli mu hostování prodloužit. Věříme, že výkonnost z Litoměřic si Matěj přenese posléze k nám do Baníku, kde bude patřit ke klíčovým hráčům týmu“, dodal Karel Mlejnek.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.