Ústí nad Orlicí hostilo o víkendu automobilové závody

Do Ústí nad Orlicí zavítal v sobotu 14. dubna 8. ročník akce pro bývalé automobilové závodníky Rallye Praha Revival – memoriál Dalibora Janka. Na více jak 150 posádek čekal ve dnech 13. – 15. dubna bohatý program složený z řady motoristických disciplín, které kombinují prvky mototuristiky, jízdy pravidelnosti, zvláštní zkoušky evokují klasické rallye, závody do vrchu, nebo rallyekros.

Všechny posádky si sobotu vyzkoušely jednu z nejhezčích tratí závodů automobilů do vrchu Ústecká „21“ právě v Ústí nad Orlicí. Podle silničních pravidel, ale na čas, si projeli část trati. Tuto nevšední podívanou si nechalo ujít mnoho diváků.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak