Search
Close this search box.

Ústí nad Orlicí hostilo o víkendu automobilové závody

Do Ústí nad Orlicí zavítal v sobotu 14. dubna 8. ročník akce pro bývalé automobilové závodníky Rallye Praha Revival – memoriál Dalibora Janka. Na více jak 150 posádek čekal ve dnech 13. – 15. dubna bohatý program složený z řady motoristických disciplín, které kombinují prvky mototuristiky, jízdy pravidelnosti, zvláštní zkoušky evokují klasické rallye, závody do vrchu, nebo rallyekros.

Všechny posádky si sobotu vyzkoušely jednu z nejhezčích tratí závodů automobilů do vrchu Ústecká „21“ právě v Ústí nad Orlicí. Podle silničních pravidel, ale na čas, si projeli část trati. Tuto nevšední podívanou si nechalo ujít mnoho diváků.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient