Ústí nad Labem je nečekaným lídrem extraligy

Tak už jen dva týmy si drží po třech kolech volejbalové extraligy mužů stoprocentní počet bodů – Ústí nad Labem a Karlovarsko. Překvapivě k nim napatří Liberec.

Tým zpod Ještědu totiž nečekaně prohrál doma s pražským mužstvem. Přitom první dva sety zvládl severočeský tým vcelku v pohodě, pak mu však nevyšla dramatická koncovka třetího setu a to ho tak vykolejilo, že už nedokázal do konce zápasu se vrátit do pohody a připsal si první porážku v sezoně.

Na prvním místě je Ústí nad Labem. Je ale pravda, že tento tým má zatím štěstí na los, hrál s týmy ze spodní části tabulky.

To Karlovarsko, které je druhé, už bylo schopné porazit ve 2. kole těžké České Budějovice. Nyní v dalším dějství vyhrálo těsně v Brně 3:2.

Zmiňované České Budějovice jsou čtvrté, hned za nimi je Příbram. Šesté je Kladno, které až ve třetím kole poznalo pocity z výhry.

Druhou polovinu tabulky načíná Praha, o které už byla řeč. Následují Benátky nad Jizerou s Ostravou.

Desáté je Brno, které má sice dva body, ale žádnou výhru. Z toho vyplývá, že tým z jihomoravské metropole prohrává těsně (při porážce 2:3 si poražený tým připisuje bod). Má tak stejně bodů jako Odolená Voda, která ale už má jednu výhru na kontě.

Poslední je Zlín s jedním bodem.

Uniqa extraliga volejbalistů – 3. kolo:

Příbram – Zlín 3:2 (-20, -22, 13, 14, 10)
Nejvíce bodů: Lech 32, Wawrzynczyk 14, Böhm 12, Graham 11 – Adamec 20, Čech 17, Čechmánek a Navláčil po 5.

Kladno – Benátky nad Jizerou 3:0 (12, 16, 20)

Nejvíce bodů: Martinez 13, Hýský 9, Habr 8 – Indra 9, Hudák 7, Nesvačil 6.

Liberec – Praha 2:3 (18, 17, -26, -23, -11)
Nejvíce bodů: Pietruczuk 22, Štokr 19, Šulista 13, Holubec 12 – Naarden 21, Krajčovič 13, Van Werkhoven a Šulc po 9.

Brno – Karlovarsko 2:3 (-16, 21, 20, -22, -13)
Nejvíce bodů: Římal 22, Hrazdira 16, Pražák 10 – Zmrhal 17, Rejlek 16, Patočka 11.

Ústí nad Labem – Ostrava 3:0 (20, 13, 17)

České Budějovice – Odolená Voda 3:1 (-23, 20, 22, 17)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak