Search
Close this search box.

Ústečtí hasiči vyjížděli kvůli bouřce k dvaceti spadlým stromům

Kvůli včerejší večerní bouřce vyjely jednotky v Ústeckém kraji od 17:03 do dnešních 5:40 k 20 nahlášeným spadlým stromům.
A to převážně na Chomutovsku, Litoměřicku a Teplicku. Ve všech třech okresech měli hasiči po šesti výjezdech, kdy odstraňovali spadlé stromy a větve z komunikací. V Teplicích U Nových lázní strhl strom trolej.

V Zabrušanech spadl strom na elektrické vedení, které začalo jiskřit. V Čížkovicích na Litoměřicku spadlý strom poškodil dvě zaparkovaná auta.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient