Uskutečnilo se první setkání se zájemci o projekt „Tvoříme Zlín“

Projekt participativního rozpočtu Tvoříme Zlín, ve kterém mohou obyvatelé Zlína navrhovat vlastní nápady na proměnu veřejných prostranství, měl další praktické pokračování. V klubu 204 se uskutečnilo první, a jistě ne poslední, setkání zájemců o zapojení do tohoto projektu.

„Lidé se přišli s projektem „Tvoříme Zlín“ především seznámit. Řada z účastníků však již měla také konkrétní dotazy ke svým návrhům. Na této první schůzce jsme si také předali kontakty a domluvili i případné individuální setkání,“ prozradila Kamila Gamalová, koordinátorka Projektu Tvoříme Zlín.

Návrhy lze stále podávat a to až do konce měsíce dubna. Poté bude následovat rozpracování a prověření, zda jsou návrhy realizovatelné. V létě pak přijde na řadu představení projektů a hlasování veřejnosti.

Více o projektu naleznete na webu www.tvorimezlin.cz nebo na stejnojmenném FB profilu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.