Search
Close this search box.

Ušetřete si starosti s každodenním holením. S laserovou epilací dáte chloupkům jednou provždy sbohem

Období teplých slunečných dnů, mini šatů, šortek a bikin. Tímto se léto skutečně nezapře. Přestože léto obecně patří k těm nejoblíbenějším obdobím v roce, není tomu tak na všech frontách.

Období teplých slunečných dnů, mini šatů, šortek a bikin. Tímto se léto skutečně nezapře. Přestože léto obecně patří k těm nejoblíbenějším obdobím v roce, není tomu tak na všech frontách. Ano, čas strávený na příjemném plážovém slunci je k nezaplacení – ovšem co ty krušné hodiny s žiletkou v ruce, které tomu všemu předcházejí? To už tak úžasně nezní. Nicméně, v této nepříjemné situaci se nabízí poměrně snadné řešení – laserová epilace. Odstranění chloupků za pomoci laseru probíhá bezpečně, rychle a prakticky bezbolestně. A z výsledků se můžete těšit už natrvalo!

Laseru se nestrachujte. Laserová epilace je běžná kosmetická procedura

Laser jako takový nezní dvakrát bezpečně, to je třeba si připustit. Mnohým z nás se spolu s laserem jistě vybaví škodlivé paprsky, nebezpečně vyhlížející červené či zelené světlo a zkrátka nástroj, kterému není radno důvěřovat. Ano, i takto laser skutečně vypadá, ovšem nejedná se o tento typ. K účelu laserové epilace se používá speciální certifikovaný přístroj, který je maximálně šetrný nejen k lidské pokožce, ale i organismu jako celku. Obavy absolutně nejsou na místě, jelikož z něj žádné škodliviny nevyzařují.

Během zákroku jako v rukavičkách. Laser EPILIA RF je nejinovativnější přístroj na trhu

Nejen že zákrok probíhá pod rukama špičkových odborníků, ale také za pomoci inovativního mechanického pomocníka. Laser EPILIA RF představuje přímo zlatý hřeb ve svém oboru. Na trh přišel jako nástupce dvou dosavadních přístrojů, které mu ovšem, co se funkcí týče, nesahají ani po kotníky. EPILIA RF byl navržen tak, aby byl daleko výkonnější, účinnější a bezpečnější než jeho předchůdci – zkrátka aby s klienty jednal doslova jako v rukavičkách.

5 zásadních faktorů, proč je EPILIA RF na špičce

  • Maximální šetrnost

EPILIA RF se řadí mezi plně certifikované zdravotnické nástroje. Přestože je epilace považována za proceduru spíše kosmetického rázu, jedná se o určitý zásah do lidského organismu. Z tohoto důvodu byl laser navržen tak, aby laserová epilace nijak nepoškodila jak pokožku, tak organismus celkově.

  • Hloubková účinnost

Laser funguje na bázi dvojího záření, čehož ani jeden předchůdce EPILIA RF nebyl schopen. Rozdílnost těchto záření způsobuje, že účinek laseru je daleko vyšší. Má totiž kapacitu na to, aby eliminoval chloupky i s kořínky. A k tomu všemu si hravě poradí i s jemnými chloupky světlejšího pigmentu.

  • Inovativní technologie

Ta vůbec nejmodernější technologie je u EPILIA RF samozřejmostí. Přístroj byl vybaven vším, o čem se nám u těch předchozích nemohlo ani pozdávat. Technologie jako takové jdou rapidně kupředu, načež tento zdravotnický laser dodržuje toto tempo přímo bravurně.

  • Dlouhodobý výsledek

Jak již bylo zmíněno, laserová epilace probíhá hloubkově. Tím, že laser odstraní chloupky i s jejich kořínky, se výrazně prodlužuje doba trvání výsledného účinku. Sametově hladkou pokožku bez jediného chloupku si tak můžete plnými doušky vychutnávat už natrvalo.

  • Minimum omezení

Jelikož se stále jedná o zdravotnický zákrok, je třeba dodržovat určitá lékařská doporučení – a to jak před, tak po zákroku. EPILIA RF jich ovšem vyžaduje jen nezbytné minimum, což výrazně přispívá k většímu pohodlí každého klienta.

Stále máte pochyby? Nechte si poradit od odborníků

Rozhodnout se pro laserovou epilaci není snadné. Nemusíte se ale trápit neustálým zvažováním plusů a minusů. Svěřte se do rukou některé ze specializovaných klinik a máte vystaráno.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient