Auto smetlo seniorku na přechodě, na místě zemřela

Vloni došlo na přechodu pro chodce na Opavské ulici v Ostravě-Porubě k tragické nehodě. Zemřela zde seniorka a desetiletá dívka byla vážně zraněná. A včera večer na tom samém místě opět umíral člověk.
Pětasedmdesátiletou ženu zde srazilo osobní auto. Záchranáři už nedokázali seniorce pomoci. Policie nyní zjišťuje okolnosti nehody.

I u Prahy se umíralo. Mezi Jílovým a Petrovem se srazila dvě osobní auta. Jeden z řidičů zemřel. U toho druhého policisté zjistili, že byl pod vlivem alkoholu. „K nehodě dvou osobních vozů došlo tak, že 20letý řidič přejel do protisměru, kde se čelně střetl s druhým vozem. Při nehodě zemřel 42letý řidič Škody Octavia,“ řekla policejní mluvčí Michaela Richterová.

Zemřelého řidiče museli z vraku vozu vyprostit přivolaní hasiči.

Silnice byla v místě nehody na několik hodin uzavřena. Tělo mrtvého muže museli z vraku vozu vyprostit přivolaní hasiči. Okolnosti nehody vyšetřuje policie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.