Search
Close this search box.

Ulici U Stadionu v Boleslavi čeká od pondělí uzavírka, potrvá až do konce listopadu

V pondělí 29. října začne rekonstrukce povrchu ulice U Stadionu od kruhového objezdu před fotbalovým stadionem až ke křižovatce s třídou Václava Klementa. Jelikož jde o celoplošnou úpravu komunikace, práce si vyžádají úplnou uzavírku, která bude v této lokalitě platit až do 27. listopadu.

Rekonstrukce bude rozdělena do tří etap, přičemž první startuje právě už v pondělí 29. října, kdy zde bude probíhat frézování povrchu v celém úseku, uzavírka tedy bude kompletní a do této části ulice U Stadionu nebude možné vjet vůbec.

V následující druhé etapě, která potrvá od 30. října do 11. listopadu, se bude pracovat v úseku od okružní křižovatky u vstupu na stadion ke křižovatce s Jiráskovou ulicí, a úplná uzavírka tak bude platit pouze v tomto úseku, do Jiráskovy ulice bude možné ve směru z TVK vjet.

Poslední etapa bude probíhat od 12. do 27. listopadu a práce se opět rozšíří na celý úsek, uzavírka tedy bude platit opět od křižovatky s TVK až ke kruhovému objezdu před vstupem na fotbalový stadion.
Objízdná trasa je vedena přes třídu Václava Klementa, ulici Jana Palacha a Havlíčkovu ulici.

Tato uzavírka sice ovlivní trasy MHD, ale nebudou omezeny zastávky. Cestující ale musí počítat s časovými prodlevami v jízdních řádech!. Objízdné trasy budou vedeny dvěma směry.

Směr 1 (linky: C, 20, 30, 31, 40, 42, 50, 60, 70): Od ulice Václava Klementa budou autobusy využívat ulice Máchova a Palackého, kde se přes kruhový objezd napojí na ulici U Stadionu. V opačném případě však Máchovy ulice využít nezle kvůli jednosměrnosti.
Směr 2 (linky: 20, 31, 42, 50, 60, 70, 73): Ve směru od třídy Václava Klementa obslouží všechny zastávky a otočí se na kruhovém objezdu v ulici U Stadionu a pojedou ulicí U Hřiště a Jana Palacha směr třída Václava Klementa (tento směr objížďky bude pravděpodobně časově náročnější).

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient