Search
Close this search box.

Ulice Dobrovského v Blansku je hotová a otevřená

Po několika měsících prací v ulici Dobrovského si tamní obyvatelé mohou konečně oddechnout. Ulice je opět průjezdná.

Stav povrchu silnice byl v havarijním stavu. Loni ji rozkopali plynaři kvůli opravě plynovodu a díky dobré koordinaci prací dalších firem následně došlo i na opravy vodovodu a kanalizace včetně přípojek do domů.

Vedení města a zástupci stavební firmy Mertastav komunikaci slavnostně otevřeli ve středu 3. října. „Jsem rád, že otvíráme další úsek opravené komunikace ve městě, který bude sloužit občanům,“ uvedl před přestřižením pásky starosta města Ivo Polák.

Celková cena díla je 6,228 milionu korun bez DPH. Město Blansko poskytlo dotaci 4,6 milionu korun. Stavba trvala od května do září a byla ukončena v termínu a řádné kvalitě.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient