Search
Close this search box.

Ukončí náchodští Rytíři sérii v Horní Suché?

Náchodští Rytíři mají ve čtvrtfinálové sérii play-off po dvou domácích výhrách mečbol. Podaří se jim na palubovce Horní Suché získat v jednom z víkendových utkání potřebný třetí bod nebo se série ještě jednou vrátí do Náchoda?

Před domácím publikem dominoval Náchod

První dva zápasy čtvrtfinále jsou minulostí a ani v sobotním, ani v tom nedělním favorit nezaváhal. V sobotu rozhodli Náchodští o své výhře na začátku druhé třetiny, kdy se jim podařilo vstřelit čtyři branky. Výborný Vlastimil Skalický přitom až do posledních minut pomýšlel na nulu, nakonec o ní přišel necelou minutu a půl před koncem při oslabení ve třech. V nedělní takticky svázané bitvě šli do vedení hráči Suché, ve druhé třetině však Jan Světlík zavelel k obratu, který náchodští Rytíři dokonali v části třetí, kdy se jim podařilo vstřelit šest branek. Po výsledcích 8:1 a 9:4 je tak Náchod krůček od postupu do semifinále.

Pomůže Horní Suché Vojtěch Kopia?

V prvních dvou zápasech se musela Horní Suchá obejít bez Vojtěcha Kopii, který do východočeského města z blíže nespecifikovaných, údajně pracovních, důvodů nepřijel. Absence kanonýra týmu a nájezdového specialisty byla na Slezanech znát. Nechme se překvapit, zda Vojtěch Kopia před domácím publikem nastoupí a kam až jeho přítomnost dokáže posunout výkon týmu.

Pokud někdo stoprocentně ovlivní výkon domácího týmu, pak je to domácí publikum. Tamní diváci dokáží zapojit své hlasivky a vytvořit hráčům Horní Suché tu pravou domácí kulisu. S diváky v zádech určitě hráči Suché nevypustí jediný souboj o balónek. Náchodští už na horké palubovce v Horní Suché jeden takový zápas odehráli a poroučeli se s debaklem 9:3. Od té doby však soupeře třikrát vysoko porazili a ujistili se, že ve vzájemném duelu je florbalová kvalita na jejich straně. Teď už to pouze potvrdit o víkendu…

3. zápas – FbK Horní Suchá vs. Florbal Primátor Náchod
Sobota 10.3. 18:00, SH Horní Suchá

případný 4. zápas – FbK Horní Suchá vs. Florbal Primátor Náchod
Neděle 11.3. 15:00, SH NA CÍSAŘSTVÍ Horní Suchá

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient