Uhlířům se nedaří, mají další prohru, tentokrát proti Luštěnicím

Uhlířům se na jaře v I. A třídě nedaří. V neděli v zápase 23. kola doma podlehli Sokolu Luštěnice, navíc nevstřelili ani jednu branku.

Trenérovi Uhlířských Janovic Antonínu Novotnému do řeči moc nebylo. A to nejen kvůli výsledku. „Zaslouženě jsme prohráli,“ hlesl. „Hráli jsme špatně oba poločasy, nemám k tomu slov,“ pokrčil rameny. Domácí si připravili dvě větší příležitosti. „V prvním poločase šel Svoboda sám na bránu, chtěl přehodit brankáře a trefil ho přímo do ruky. Ve druhém poločase měl šanci Nicol Marek, ale z malého vápna přestřelil. Jinak to je opravdu špatné,“ opakoval a dodal: „Zápas jsme odevzdali neskutečným způsobem, vůbec neběháme, nemáme chuť do fotbalu. Tak se prostě nehraje, i když už se zachránit třeba nemůžeme. Ale hrát se svěšenou hlavou?“ A to domácí ještě dohrávali bez vyloučeného Kopeckého. „Vyloučený byl oprávněně. Po odpískaném faulu na sebe oplácel, neukázněnost. Ještě oslabil tým, neodpovědné,“ zlobil se trenér.

Uhlířské Janovice – Luštěnice 0:2 (0:2)

Branky: 20. Pavlíček, 35. Holčapek. Rozhodčí: Benák – Kinčl, Hlavnička. ŽK: Čapek, M. Svoboda, N. Marek – Lada, Obrázek. ČK: 82. Kopecký. Diváků: 50.
Uhlířské Janovice: Verner – D. Kulhánek (85. Strnad), Zadražil, Čapek, Vinický – M. Svoboda (72. R. Tancer), Randlíszek, Kopecký, Vedral, Beneš – Vyhnánek (57. N. Marek). Trenér Antonín Novotný.
Luštěnice: Řezáč – Hůlka, Lasák, Horák (76. Obrázek), Pavlíček, Holčapek (78. Mudroch), Fidrich, FIšer (63. Grus), Hrdlička, Lada, Kopa. Trenér Jiří Maruška.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak