Search
Close this search box.

Uhlířům se nedaří, mají další prohru, tentokrát proti Luštěnicím

Uhlířům se na jaře v I. A třídě nedaří. V neděli v zápase 23. kola doma podlehli Sokolu Luštěnice, navíc nevstřelili ani jednu branku.

Trenérovi Uhlířských Janovic Antonínu Novotnému do řeči moc nebylo. A to nejen kvůli výsledku. „Zaslouženě jsme prohráli,“ hlesl. „Hráli jsme špatně oba poločasy, nemám k tomu slov,“ pokrčil rameny. Domácí si připravili dvě větší příležitosti. „V prvním poločase šel Svoboda sám na bránu, chtěl přehodit brankáře a trefil ho přímo do ruky. Ve druhém poločase měl šanci Nicol Marek, ale z malého vápna přestřelil. Jinak to je opravdu špatné,“ opakoval a dodal: „Zápas jsme odevzdali neskutečným způsobem, vůbec neběháme, nemáme chuť do fotbalu. Tak se prostě nehraje, i když už se zachránit třeba nemůžeme. Ale hrát se svěšenou hlavou?“ A to domácí ještě dohrávali bez vyloučeného Kopeckého. „Vyloučený byl oprávněně. Po odpískaném faulu na sebe oplácel, neukázněnost. Ještě oslabil tým, neodpovědné,“ zlobil se trenér.

Uhlířské Janovice – Luštěnice 0:2 (0:2)

Branky: 20. Pavlíček, 35. Holčapek. Rozhodčí: Benák – Kinčl, Hlavnička. ŽK: Čapek, M. Svoboda, N. Marek – Lada, Obrázek. ČK: 82. Kopecký. Diváků: 50.
Uhlířské Janovice: Verner – D. Kulhánek (85. Strnad), Zadražil, Čapek, Vinický – M. Svoboda (72. R. Tancer), Randlíszek, Kopecký, Vedral, Beneš – Vyhnánek (57. N. Marek). Trenér Antonín Novotný.
Luštěnice: Řezáč – Hůlka, Lasák, Horák (76. Obrázek), Pavlíček, Holčapek (78. Mudroch), Fidrich, FIšer (63. Grus), Hrdlička, Lada, Kopa. Trenér Jiří Maruška.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient