Uhlíři přijeli z Čelákovic s prázdnou

Ve 22. kole I. A třídy, skupina B chtěli fotbalisté FK Uhlířské Janovice v Čelákovicích spoléhat na zabezpečenou obranu a vyrážet do brejků. Dvě situace domácích ale neuhlídali a naopak sami se prosadit nedokázali:

Čelákovice – U. Janovice 2:0 (1:0)
„V prvním poločase byli domácí jasně lepší, my jsme měli jednu střelu Vedrala z úrovně velkého vápna,“ přiznal trenér FK Uhlířské Janovice Antonín Novotný, který po svém týmu chtěl především pevnou obranu. „Bohužel nám brejky vůbec nevycházely. Proti minulému týdnu jsme dnes odevzdali takový ospalý výkon,“ naznačil a pokračoval: „Domácí jsme pouštěli do šancí, hned ve druhé minutě měli hlavičku z malého vápna, ale naštěstí míč skončil vedle.“ Čelákovice se přece jen dostaly do vedení ještě v prvním poločase, když čtyři minuty před přestávkou skóroval Kadeřábek.

„Ve druhé půli jsme se zlepšili, měli jsme i více šancí, bohužel ale neproměníme ani ty nejvyloženější,“ hlesl kouč. „Svoboda vystihl přihrávku gólmana na stopera, z „jedničky“ to dával k tyči, ale brankář to lapil. Když ani toto nedáme,“ uvedl příklad příležitosti a dodal: „Nemůžeme vyhrát, když nedáme gól.“

Branky: 41., 76. Kadeřábek. Rozhodčí: Roth – Mir. Vlk, Mar. Vlk. ŽK: Koch, Buček. Diváků: 80.

Čelákovice: Petr Bařina – Koch, Pikous, Pav. Bařina, Matějka, Kolovecký (86. Vlček), Náhlovský (80. Parůžek), Kadeřábek, Vacek (83. Veselý), Pánek (68. Buček), Arazim. Trenér Radek Skuhravý.

U. Janovice: Verner – Kulhánek, Zadražil, Čapek, Vinický (46. Strnad) – Marek, Kopecký (76. Jelínek), D. Randlíszek, Vedral (72. R. Tancer), Beneš (37. Vyhnánek) – M. Svoboda. Trenér Antonín Novotný.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak